Całodobowe pogotowie pogrzebowe Szczecin

Zakład pogrzebowy ŁOŚ


Perfekcja..., Jakość..., Solidność..., Umiejętność wsłuchiwania się w potrzeby klienta...

te wszystkie zalety pozwalają w pełni obiektywnie określić naszą firmę, jako zdecydowanie najlepszą w Szczecinie. Również niezależne pisma (m. in. Przegląd funeralny) oraz almanachy branżowe, od lat wskazują zakład "Łoś" jako "wiodący na terenie miasta Szczecin".

od 1988 roku

Działalność w branży usług pogrzebowych rozpoczęliśmy w 1988 r., kiedy to po kupnie używanego Mercedesa, przerobionego następnie na karawan, zajęliśmy się krajowym i międzynarodowym transportem zwłok. Nasza firma - "Misterium" - była wówczas jednym z pierwszych prywatnych przedsiębiorstw pogrzebowym na Pomorzu Zachodnim. W 1991 r. postanowiliśmy rozszerzyć zakres usług oferowanych przez naszą firmę i stworzyć zakład świadczący kompleksowe usługi pogrzebowe. Z czasem zrezygnowaliśmy też z nazwy "Misterium" na rzecz firmowania działalności własnym nazwiskiem. Nazwa zakładu nawiązująca bezpośrednio do nazwiska sprawia, iż firma jednoznacznie kojarzy się z daną osobą i wówczas wiadomo, kto stoi za całym przedsięwzięciem i kto jest za wszystko odpowiedzialny.

Ciężka praca i jasna wizja firmy konsekwentnie realizowana przez lata działalności pozwoliły nam stworzyć bez wątpienia najlepszy zakład pogrzebowy w mieście. Zalety naszego zakładu doceniają nie tylko najbliżsi zmarłych, którzy decydują się na korzystanie z naszej pomocy przy organizowaniu pogrzebu, ale także firmy i instytucje, widzące w zakładzie "Łoś" solidnego wykonawcę, świadczącego usługi na najwyższym poziomie. Na nasze usługi zdecydował się armator promu Jan Heweliusz. Armator uznał, iż to właśnie my zapewnimy najlepszą oprawę ostatniej drogi tragicznie zmarłych w tej najtragiczniejszej polskiej katastrofie morskiej. Zalety zakładu pogrzebowego "Łoś" docenili również nasi zachodni sąsiedzi, dla których jakość i solidność zawsze muszą stać na najwyższym poziomie. Cały okres działalności Konsulatu Generalnego Republiki Federalnej Niemiec w Szczecinie to czas harmonijnej współpracy między konsulatem a naszą firmą.
Obserwując zapotrzebowanie na świadczone przez nas usługi dostrzegliśmy również jak bardzo brakuje firmy, która zajmie się pomocą w świadczeniu transgranicznych usług pogrzebowych - zarówno dla rodzin Polaków zmarłych za granicą, jak i rodzin cudzoziemców zmarłych w Polsce. Systematycznie nawiązywaliśmy więc kontakty z firmami pogrzebowymi w całej Europie. Obecnie współpracujemy z wieloma renomowanymi firmami pogrzebowymi, m.in. w Skandynawii, Niemczech, Czechach, Austrii, Francji oraz we Włoszech.

 

Łoś

Oboje staramy się doglądać każdego organizowanego pogrzebu, tak by upewnić się, że wszystko jest zapięte na ostatni guzik, a w razie wystąpienia nieprzewidzianych trudności i przeszkód błyskawicznie interweniować, by zapewnić niezakłócony przebieg uroczystości. Te dopracowane do perfekcji, najmniejsze szczegóły składają się na idealną całość. Tę zaletę doceniają wszyscy, którzy korzystają z usług naszego zakładu. Jednakże najważniejszą dla nas jest ocena, którą wystawiają nam nasi klienci. Dlatego też wyłożyliśmy w naszym zakładzie książkę skarg i podziękowań. Każdy może tam wpisać swoje uwagi i zastrzeżenia. Cieszy nas niezmiernie, iż wśród prawie 100 wpisów są same pochwały i ani jednej skargi.

O zakładzie "Łoś" szczeciński oddział Telewizji Polskiej nakręcił film pt. "Sytuacje pośmiertne". W materiale tym od podszewki przedstawiono działalność oraz historię naszej firmy. Autorzy filmu nie pozostawili wątpliwości, iż jesteśmy bardzo solidnym i zdecydowanie najbardziej renomowanym zakładem pogrzebowym w mieście.